دوشنبه ، 18 آذر ، 1398
جستجو
آرشیو موضوعی
RSS

مصاحبه و سخنرانی ها

مطالب دي 1392

سخنراني‌ در مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید و سابق صندوق توسعه نوآوری

جمعه ,27 دي 1392 13:56
ما مسابقة ابتکار در کشور راه‌اندازی کنیم. جوانان هم این علامت را دریافت کنند که با یک ایده نوپردازانه می‌شود پولدار شد نه با قمار بازی، بلکه با ابتکار و اگر این امر ممکن باشد، خواهیم دید که چه سرمایة عظیمی به دنبال فکر نو می‌رود. این صندوق می‌تواند این مسابقه را در کشور راه‌اندازی کند. البته توفیق صندوق مستلزم این است که پیوندی قوی با سطح سیاست‌گذاری و حوزة صنعت و نظام اعتباری – بانکی کشور داشته باشد.

مصاحبه با گفتگوی ویژۀ خبری شبکه دو سیما بعد از اولین سفر استانی

پنجشنبه ,26 دي 1392 13:22
با مطالعه ای که شده بود، این طور نبود که تحت تأثیر هیجان و احساسات قولی داده شود. در بررسی های مفصلی که در وزارت جهاد کشاروزی صورت گرفته بود و در گفتگوهایی که جمع نمایندگان استان با رئیس جمهور داشتند، همه مسائل استان را ارائه کرده بودند، مطالعات بخشی صورت گرفته بود و این پروژه به عنوان اولویتی که می‌شود از منظر ملی روی آن تأکید کرد مورد تأکید قرار گرفته بود و قرار شد یک و نیم میلیارد دلار از منابع صندوق گذاشته شود که اگر این 550 هزار هکتار به کشت با بهره وری بالا برسد بسیاری از نیازهای غذایی کشور ان شاء الله تأمین می شود.

سخنرانی در یازدهمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت

شنبه ,21 دي 1392 13:45
برای تدوین و تصویب قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار صورت گرفت، مبتنی بر این نگاه بود که ما اول باید شرایط حداقل مساوی برای مدیران بنگاه‌ها در کشور در مقایسه با جهان مهیا کنیم، آن وقت توقع داشته باشیم که در این مسابقۀ رقابت جهانی بتوانند بنگاه‌های کشور را به جایگاه شایسته برسانند.
در سیاست‌گذاری‌ها، نهادسازی‌های اقتصادی در کشور و مقابله با فضای انحصاری، اقدامات فراوانی باید صورت بگیرد که برخی از آنها در مواد این قانون با پرداختن به محیط کسب و کار گنجانده شده است.

مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی

شنبه ,14 دي 1392 14:03
پیام انقلاب اسلامی جز احیای اخلاق نبود. پیام نبی اکرم جز احیای مکارم اخلاقی نبود، انما بعثت لاتمم مکارم الاخلاق.
این جای حسرت دارد که دسیسه‌های دشمن توانسته باشد نقش پرچمداری آموزه‌های اخلاقی ما را کمرنگ کند و با انواع تصویرسازی‌های کاذب و دروغ‌پردازی‌های چند لایه بتوانند برچسب‌های ناچسب ضد اخلاقی به ما بزنند و ایران را مروج خشونت معرفی کنند. پیامی که ملت ایران با اقبال به گفتمان اعتدال در انتخابات صادر کرد، به سرعت آفاق جهانی را در نوردید. تصویب قطعنامة پیشنهادی آقای دکتر روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل نشان داد که ایران اسلامی سخن دلپذیر دارد و در جهانِ دل‌های سخن‌پذیر هم فراوان است. ما باید هنر ارائة ارزش‌های اصیل خود را به کار ببندیم.

سخنرانی دکتر نهاوندیان در دیدار فعالان‌بخش خصوصی، مدیران بانک‌های خصوصی و سهامداران کشور

شنبه ,14 دي 1392 13:30
به نام خدا دو سه نکته به نظرم می‌رسد که در این جلسه باید مورد تأکید قرار بگیرد. اول اینکه چون هنوز من نیمه‌ای از کلاه اتاق بازرگانی سرم هست تا کاملاً از سرم بیفتد از آن منظر می‌خواهم وارد بشوم. بعد یکی دو کلمۀ دیگر اضافه کنم در مورد ت...

سخنرانی در دیدار فعالان‌بخش خصوصی، مدیران بانک‌های خصوصی و سهامداران کشور

شنبه ,14 دي 1392 13:29
14/10/92   دو سه نکته به نظرم می‌رسد که در این جلسه باید مورد تأکید قرار بگیرد. اول اینکه چون هنوز من نیمه‌ای از کلاه اتاق بازرگانی سرم هست تا کاملاً از سرم بیفتد از آن منظر می‌خواهم وارد بشوم. بعد یکی دو کلمۀ دیگر اضافه کنم در ...