يکشنبه ، 24 آذر ، 1398
جستجو
RSS

اخبار
کد خبر: 131   |  دفعات بازدید : 3894   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

دیدار حضرت آيت الله صافي گلپايگاني و دکتر نهاوندیان

11 دي, 1394 18:30
حضرت آيت الله صافي گلپايگاني: مردم به اين دولت اميد بسته و توقع و انتظار بالاي از آن دارند - رعايت اخلاق اسلامي در انتخابات بر همگان واجب است - دكتر نهاونديان: توافق هسته اي ثمره دعاي خير مردم و پشتيباني رهبري و مراجع تقليد از تيم مذاكره كننده هسته اي است
 دیدار حضرت آيت الله صافي گلپايگاني و دکتر نهاوندیان
حضرت آيت الله العظمي صافي گلپايگاني در ديدار رييس دفتر رييس جمهوري با آروزي توفيق و دعاي خير براي مسوولان كشور و همه كساني كه قصد خدمت به دين خدا، امام زمان(عج) و مردم را دارند، گفتند: مردم به اين دولت اميد بسته و توقع و انتظار بالايي از آن دارند و اميدوارم دولت بتواند با اتخاذ سياست ها و تدابير مناسب پاسخگوي انتظار و اميد مردم باشد.
ايشان دستيابي به موفقيت در مذاكرات را ثمره دعاي مردم و مومنين برشمردند و با تقدير از تلاش مسوولان در اين مذاكرات، خاطرنشان كردند: بايد زمينه هاي حضور مردم در عرصه هاي مختلف اقتصادي فراهم شود تا شاهد رونق، توسعه و حل مشكلات و معضلات اقتصادي كشور به دست خود مردم باشيم.
آيت الله صافي گلپايگاني با بيان اين مطلب كه معمولا در مسائل بين المللي به دليل آنكه كشورها به دنبال منافع خود هستند شاهد اختلاف و مناقشه هستيم، اظهار داشتند: ما بايد در اين عرصه ها عاقلانه عمل كرده و با در نظر داشتن رضاي الهي و ائمه معصومين(ع) از اهداف و منافع خود دفاع نموده و از اختلاف و تفرقه اجتناب كنيم.
ايشان رفع موانع و مشكلات براي حضور و مشاركت مردم در عرصه اقتصاد و فراهم كردن بسترهاي لازم براي تحقق اين امر را وظيفه دولت دانستند.
آيت الله صافي گلپايگاني با بيان اينكه رعايت اخلاق اسلامي در انتخابات پيش رو بر همه جريانات فرض است، تاكيد كردند: اين انتخابات بايد نمايش اخلاق و وحدت در كشور باشد چرا كه بي اخلاقي و رفتارهاي غير ديني و اسلامي موجب تخريب فضا خواهد بود.
دكتر نهاونديان نيز در اين ديدار ضمن ابلاغ سلام رييس جمهوري به آيت الله العظمي صافي گلپايگاني  و ارائه گزارشي از روند اقدامات دولت در عرصه هاي مختلف داخلي و خارجي، توافق ايران با قدرت هاي بزرگ جهاني را ثمره دعاي خير مردم و پشتيباني رهبري و مراجع عظام تقليد از تيم مذاكره كننده دانست و گفت: اين توافق اميدآفرين مي تواند بسياري از مشكلات را در مسير توسعه كشور مرتفع كند.
رييس دفتر رييس جمهوري افزود: امروز برجام علي رغم مخالفت ها و دشمني هايي كه از سوي محافل صهيونيستي وجود دارد به مراحل اجرايي خودش نزديك مي شود و مي توانيم با استفاده از فضاي به وجود آمده زمينه هاي رونق و توسعه اقتصادي درون زا و برون نگر را در كشور فراهم كنيم.
 دیدار حضرت آيت الله صافي گلپايگاني و دکتر نهاوندیان
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت