يکشنبه ، 24 آذر ، 1398
جستجو
RSS

اخبار
کد خبر: 195   |  دفعات بازدید : 3816   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

دیدار با خانواده شهیدان سرلک و شجاعی فر

07 شهريور, 1395 23:37
عزت و استقلال ایران اسلامی مدیون شهدا و خانواده بزرگ شهیدان و ایثارگران است - ایران اسلامی در ریل حرکت رو به جلو قرار گرفته است
دیدار با خانواده شهیدان سرلک و شجاعی فر
رییس دفتر رییس‌جمهوری در فضای صمیمی با مادر شهیدان سرلک و شجاعی‌فر دیدار و از صبر و استقامت مادران این شهیدان تجلیل کرد.

دکتر محمد نهاوندیان روز یکشنبه در جریان سفر به شهرستان ری در این دیدار سرزده، ضمن دلجویی از مادران  شهیدان سرلک و شجاعی‌فر،  با بیان اینکه عزت و استقلال ایران اسلامی مدیون شهدا و خانواده بزرگ شهیدان و ایثارگران است، اظهار داشت: دولت از دیدار با خانواده شهیدان انرژی و قوت می‌گیرد.

رییس دفتر رییس‌جمهوری در این دیدارهای جداگانه ، خطاب به مادران این شهیدان، با تجلیل از صبر و پایداری آنان، گفت: شما در مسیر حضرت زینب(س) قرار دارید، همچنان که این حضرت الگوی صبر و استقامت است.

دکتر نهاوندیان همچنین با اشاره به تلاش‌های دولت برای تأمین آسایش و رفاه مردم، گفت: امروز شرایط کشور با عنایت الهی و به واسط صبر و ایستادگی مردم بسیار بهتر از گذشته است و کشورمان در ریل حرکت رو به جلو قرار گرفته است.

در این دیدار مادر شهیدان سرلک و شجاعی‌فر خاطراتی از فرزندان شهید خود بیان کردند.

ابراهیم و اسماعیل سرلک در سال‌های 60 و 65 به درجه رفیع شهادت نایل آمدند و شهیدان رضا، جعفر و صادق شجاعی‌فر نیز در سال‌های 62، 64 و 66 به فیض شهادت رسیدند.

دیدار با خانواده شهیدان سرلک و شجاعی فر
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت