يکشنبه ، 24 آذر ، 1398
جستجو
RSS

اخبار
کد خبر: 239   |  دفعات بازدید : 3746   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

گفتگو با خبرنگاران در حاشیه افتتاح فاز ٣ مرکز نگهداری و درمان اخوان

24 فروردين, 1396 13:04
ظرفیت نگهداری و درمان معتادان در استان تهران نسبت به چهار سال قبل ٢٥ برابر شده است
گفتگو با خبرنگاران در حاشیه افتتاح فاز ٣ مرکز نگهداری و درمان اخوان
رییس دفتر رییس جمهور عصر پنجشنبه در حاشیه افتتاح فاز ٣ مرکز نگهداری و درمان اخوان در گفتگو با خبرنگاران درباره اقدامات صورت گرفته طی کمتر از سه ماه در راستای رفع مشکلات مربوط به معتادان متجاهر و ساماندهی آنها گفت: امروز ظرفیت نگهداری و درمان معتادان در استان تهران نسبت به چهار سال قبل ٢٥ برابر شده و این نشان از دستیابی به یک توفیق خوب در این زمینه و آمادگی کامل برای مقابله با این پدیده در نظام است.

دکتر محمد نهاوندیان با بیان اینکه در بازدیدی که سه ماه قبل از این منطقه انجام شد، برای افزایش ظرفیت نگهداری معتادان در مرکز تصمیم گیری شد، اظهارداشت: با اقدام فوری و تلاشی که صورت گرفت امروز در مرکز اخوان شاهد ٤٠ درصد افزایش ظرفیت هستیم و اجرای سه فاز بعدی نیز پیگیری خواهد شد و در آینده این مجموعه کل نیاز غرب استان تهران را می تواند پاسخگو باشد.

وی افزود: خوشبختانه با اقدام فوری نیروی انتظامی ، منطقه گورستان نصیرآباد که محل فروش و توزیع مواد مخدر بود، پاکسازی شده  و امنیت و آرامشی در آنجا برای مردم بوجود آمده است.

دکتر نهاوندیان تصریح کرد: در سالی که به نام اقدام و عمل نامگذاری شده بود، این اقدامات نمونه خوبی از اقدام و عمل بود و امیدواریم در سال ٩٦ نیز که سال تولید و اشتغال است ، در راستای ایجاد فرصت های شغلی برای جوانان تلاش خوبی انجام شود.

رییس دفتر رییس جمهور افزود: جوان بانشاط و دارای شغل هرگز به سمت اعتیاد و مواد مخدر نخواهد رفت.

گفتگو با خبرنگاران در حاشیه افتتاح فاز ٣ مرکز نگهداری و درمان اخوان
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت