سه شنبه ، 23 مهر ، 1398
جستجو
RSS

اخبار
کد خبر: 62   |  دفعات بازدید : 4245   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

بازدید دكتر نهاوندیان از سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت در زنجان

01 آبان, 1393 17:21
رییس دفتر رییس جمهوری از ستاد پاسخگویی سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) مستقر در زنجان بازدید كرد و با توضیحات دست اندركاران این مجموعه، از جزییات فعالیتهای آن مطلع شد.
بازدید دكتر نهاوندیان از سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت در زنجان
دكتر محمد نهاوندیان روز چهارشنبه در جریان سفر كاروان دولت تدبیر و امید به استان زنجان در بازدید از بخش های مختلف ستاد مركزی ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری مستقر در زنجان به تماس تلفنی یكی از شهروندان زنجانی نیز به طور تصادفی پاسخ داد. 
رییس دفتر رییس جمهوری در جریان این بازدید گفت كه خوشبختانه ایده گسترش این ارتباط به صورت تلفنی گامی به جلو در دوسویه كردن ارتباط دولت و مردم در سفر به استانها است.
دكتر نهاوندیان افزود: با طراحی كه برای نحوه این ارتباط انجام گرفته است، همه افراد در هر نقطه از استان می توانند نظرات و مسایل خود را به اطلاع این مركز برسانند و نظرات واصل شده بلافاصله مورد بررسی قرار می‌گیرد و بعضی از آنها حتی طی كمتر از یك روز به نتیجه می رسد.
رییس دفتر رییس جمهوری این نحوه ارتباط دولت با مردم را بسیار مفید و موثر در اطلاع حاصل كردن دولت از میزان رسیدگی به خواسته های مردم توسط دستگاه‌های اجرایی و بازخوردگیری از اقدامات و برنامه های دولت دانست.
در این مجموعه بیش از ۲۰۰ نفر از ادارات مختلف استان، به تماس های مردم پاسخ و مسایل و درخواست های آنان را برای رسیدگی به بخش های مربوطه ارجاع می‌دهند.
بازدید دكتر نهاوندیان از سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت در زنجان
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت