سه شنبه ، 23 مهر ، 1398
جستجو
RSS

اخبار
کد خبر: 64   |  دفعات بازدید : 4260   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

دکتر نهاوندیان در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلام ایراد سخنرانی کرد

20 آبان, 1393 01:16
جامعه جهانی و دنیای اسلام بیش از هر زمان دیگری به اعتدال در اندیشه و عمل نیازمند است،زیرا با اعتدال می توان به جامع نگری رسید.
دکتر نهاوندیان در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلام ایراد سخنرانی کرد
دکتر "محمد نهاوندیان" در این مراسم که روز دوشنبه و در حسینه الزهرا (س) سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد، ضمن تاكید بر اینكه باید به نسل جوان الگوی زنده ای از تلاش مومنانه و زندگی مجاهدانه داد، اظهار داشت: لازمه پایداری بر حق و استقامت بر اصول، اعتدال است كه در وجود شخصیت هایی نظیر آیت الله تسخیری تبلور یافته است.
رییس دفتر رییس جمهوری در ادامه با اشاره به اینکه در پشت پرده توسعه افراطی گری در جهان اسلام، نقشه ایجاد دافعه نسبت به اسلام وجود دارد ، گفت: باطل السحر این گسترش افراطی گری، نشر و گسترش پیام اعتدال و تكیه بر مشتركات مذاهب است.

دکتر نهاوندیان همچنین به ویژگی های شخصیتی آیت الله تسخیری اشاره کرد و گفت: جامعه امروز و جهان اسلام بیش از هر زمان دیگر به شخصیت هایی نظیر ایشان نیاز دارد و امیدواریم راهی كه این شخصیت ارزنده نشان داده است بیش از پیش و بویژه در نسل جوان ، رهرو داشته باشد.

به زودی متن کامل سخنرانی در بخش ٬ پیشینه> سخنرانی ٬ قابل مطالعه خواهد بود.

دکتر نهاوندیان در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلام ایراد سخنرانی کرددکتر نهاوندیان در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلام ایراد سخنرانی کرددکتر نهاوندیان در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلام ایراد سخنرانی کرددکتر نهاوندیان در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلام ایراد سخنرانی کرد
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت