يکشنبه ، 24 آذر ، 1398
جستجو
RSS

اخبار
کد خبر: 73   |  دفعات بازدید : 4059   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

دکتر نهاوندیان در بازدید از سامانه ۱۱۱ مرکز ارتباط مردمی ریاست جمهوری

01 خرداد, 1394 03:35
ایجاد اشتغال باید در سیاست های عمومی کشور مورد توجه ویژه قرار گیرد - دولت مشوق گروه های مردم نهاد است
دکتر نهاوندیان در بازدید از سامانه ۱۱۱ مرکز ارتباط مردمی ریاست جمهوری

رییس دفتر رییس جمهوری در جریان بازدید از سامانه ۱۱۱ مرکز ارتباط مردمی ریاست جمهوری در استان آذربایجان شرقی، با تاکید بر اینکه "ایجاد اشتغال باید در سیاست های عمومی کشور مورد توجه ویژه قرار گیرد"، گفت: دولت یازدهم در همین راستا تلاش کرده است تا با حرکت اقتصاد به سمت خروج از رکود و آغاز فصل جدید رونق ، این فضا را در کشور بهبود بخشد.


دکتر محمد نهاوندیان شامگاه چهارشنبه در گفت و گویی با خبرنگاران با اشاره به ۲۱ هزار تماس مردمی با سامانه ۱۱۱ در تبریز اظهارداشت: موضوعات مرتبط با اشتغال در صدر درخواست های مردم آذربایجان شرقی قرار دارد.

وی با تاکید بر ضرورت توجه به امنیت سرمایه گذاری و اثر آن بر ایجاد اشتغال در کشور ، افزود: امنیت سرمایه گذاری داخلی و خارجی، می تواند به بهبود فضای اشتغال در جامعه بیانجامد. ایجاد فضای مثبت اندیشی سرمایه گذاری یکی از راهکارهای دولت در رفع مشکل بیکاری است.

دکتر نهاوندیان همچنین از ادامه فعالیت سامانه ۱۱۱ مرکز ارتباط ریاست جمهوری با مردم در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر ۲۲۰ خط تلفن آماده پاسخگویی به تلفن های مردم استان است و مردم یک ماه بعد از سفر رئیس جمهور به استان می توانند با ارائه کد ملی خود پیگیر وضعیت نامه و درخواستشان باشند.

وی اظهارداشت: دولت با توجه به امکانات و اولویت ها به پیشنهادات، انتقادات و درخواست های مردم پاسخ خواهد داد.

رییس دفتر رییس جمهوری همچنین در خصوص بازدید خود از غرفه گروه های مردم نهاد در حاشیه این مرکز با تاکید بر ضرورت توجه به رشد و تعالی گروه های مردم نهاد افزود: خوشبختانه در استان ها شاهد رشد و توسعه روز افزون گروه های مردم نهاد هستیم که این امر می تواند در توسعه اجتماعی جامعه تاثیر مثبتی داشته باشد.

دکتر نهاوندیان افزود: دولت مشوق گروه های مردم نهاد است چرا که توسعه اینگونه فعالیت ها نشان از بلوغ اجتماعی جوامع دارد.

دکتر نهاوندیان در بازدید از سامانه ۱۱۱ مرکز ارتباط مردمی ریاست جمهوری
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت